Sekcje

Wykłady są obligatoryjne
– zgodnie z Regulaminem GUTW uczestniczą w nich wszyscy studenci. Tematyka:

  • historia Polski, regionu i postawy obywatelskie – odpowiedzialna za organizację Halina Krzyżak
  • literatura piękna – odpowiedzialna za organizację Elżbieta Kłakulak
  • językoznawstwo i komunikacja międzyludzka – odpowiedzialna za organizację – Halina Krzyżak
  • sztuka – odpowiedzialna za organizację Anna Biernat
  • zdrowie i bezpieczeństwo – odpowiedzialna za organizację Irena Darowna
  • przyroda i ekologia – odpowiedzialny za organizację Jan Suder
  • turystyka  i sport – odpowiedzialny za organizację Marian Walczak

Zajęcia warsztatowe w sekcjach:

  • AKADEMIA ŻAKA – odpowiedzialna za organizację Halina Krzyżak
    – Sekcja ROBÓTKI PRAKTYCZNE – kierownik sekcji Aurelia Walczak
    prowadzące zajęcia z dziećmi: Aurelia Walczak, Anna Biernat, Alina Doktor, Elżbieta Kotlińska, Halina Krzyżak
    – Sekcja GRA NA HARMONIJCE USTNEJ – prowadzący: Stanisław Podymski
    – Sekcja MINISIATKÓWKA- kierownik sekcji Stanisław Podymski
  • Sekcja ARTYSTYCZNA – odpowiedzialna za organizację Halina Krzyżak
    – zespół TRIO – Maria Horzowska, Magdalena Zasieczna, Wojciech Walczak
    – sekcja LITERACKA (tworzenie i czytanie poezji)  – Zdzisław Jędraszek, Wanda Kania oraz inni chętni
    – sekcja MALARSKA – kierownik grupy Janina Kiełbasa, warsztaty prowadzi Wanda Bednarek (śr. 14.00 – 16.00)
    – sekcja FOTOGRAFICZNA – kierownik grupy Andrzej Kubiak
    – sekcja DZIENNIKARSKA – kierownik grupy
  • Sekcja RĘKODZIEŁO – odpowiedzialna za organizację i prowadząca warsztaty – Anna Biernat (raz w miesiącu)
  • Sekcja INFORMATYCZNA – odpowiedzialna za organizację – Elżbieta Kłakulak
    – sekcja „Komputer i dobra książka” – warsztaty prowadzi Małgorzata Rupiczak – Kasprzak (śr. godz. 16.00)
    – sekcja „Informatyka dla seniora” –  warsztaty prowadzi Tomasz Marcinkowski
  • Sekcja „JĘZYK NIEMIECKI i kultura krajów niemieckojęzycznych” – odpowiedzialna za organizację Irena Darowna, warsztaty prowadzi Katarzyna Marcinkowska
  • Sekcja GIMNASTYCZNA
    – AEROBIK – odpowiedzialna za organizację i prowadząca warsztaty – Anna Biernat ( pon. i czw. godz. 18.00)
    – Gimnastyka azjatycka – prowadząca warsztaty Jadwiga Koszyczarska (czwartki 9.30)
    – Gimnastyka w basenie – odpowiedzialna za organizację – Irena Darowna, zajęcia prowadzi pracownik sanatorium w Jedlcu (pon. i czw. godz.13:00)
  • Sekcja turystyczno – sportowa – odpowiedzialny za organizację – Marian Walczak
    – Wycieczki krajoznawczo – turystyczne
    – Wyjazdy edukacyjne
    – Olimpiada Senioralna

Brak komentarzy

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.